دکوراسیون اداری مناسب محیط

برای ایجاد کوچکترین تغییری در فضای اتاقتان می توانید از کاغذ دیواری استفاده نمایید تا علاوه بر این که زیبایی فضایی را که بیشترین ساعات خود را در آن می گذرانید افزایش دهید و همین طور روحیه اتاقتان را بهبود ببخشید. چاپ و دیگر فناروی های مربوط به کاغذ دیواری در حال پیشرفت میباشند و طراحان مشغول در این حرفه روز به روز طرح های متنوعی را ارائه می دهند که شما با دیدن آنها هیجان زده می شوید.

درروند طراحی دکوراسیون اداری علاوه بر توجه به چیدمان وسایل و البته کیفیت آنها، باید به دیوار ها هم توجه نمود چرا که دیوار دارای رنگ و لعاب تنوع و زیبایی را به همراه دارد که همین ویژگی را می توان در کاغذ های دیواری با طرح های مختلف مشاهده نمود.

در طراحی دکوراسیون اداری سخت ترین کار ممکن انتخاب رنگ دیوار می باشد چرا که رنگ انتخابی ممکن است با رنگی که درست نموده اید یک در نیاید اما استفاده از کاغذ دیواری دیگر چنین مشکلی را برایتان ایجاد نکرده و شما صد در صد طرح انتخابی خود را بدون هیچ مشکلی خواهید داشت.

با استفاده از کاغذ دیواری می توانید خانه ا شیک و مدرن داشته باشید و این زیبایی بر دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده برای دکوراسیون اداری می توانید مشاهده نمایید که البته در کنار انتخاب مبلمان و وسایل اداری شیک تاثیر بیشتری خواهد داشت.

برعکس موارد گفته شده اگر از کاغذ دیواری نامناسبی برای دکوراسیون اداری محل کارتان استفاده نمایید نتیجه معکوس خواهید گرفت. فرض کنید محل کارتان ساده و در عین حال مدرن باشد در این صورت استفاده از کاغذ دیواری گل دار و پر زرق و برق زیبایی ساده بودن فضا را از بین می برید.

 

دکوراسیون اداری مناسب محیط

با تمام موارد گفته شده برای طراحی دکوراسیون اداری در ابتدا فضا مورد نظر خود را به طور دقیق آنالیز نموده و قصد خود از طراحی را مشخص نمایید و براساس درک خود از فضا و آنچه نیاز دارید به زیبا سازی محیط بپردازید. حقه ها و ترفند های بسیاری در این مورد وجود دارد که با کمی دقت و بررسی کافی می توانید و با اندازه گیری دقیق دفتر کار خود می توانید هماند یک حرفه ای عمل نموده و طرح ابتدایی خود برروی کاغذ ترسیم نموده و سپس برای پیاده سازی آن قدم به قدم عملیات خود را انجام دهید.

مقیاس و تناسب با هم ودست در دست هم عمل می کنند .مقیاس در حقیقت همان اندازه عناصر و فضا و قسمت های مختلف فضا وجود دارد برای مثال گفته می شود اندازه پنجره با اندازه اتاق متناسب است .ایجاد تناسب بین مقیاس عناصر و قسمت های مختلف فضا هرگز محدود به یک سری قوانین و قواعد خاص نمی شود مثلا گاهی عناصر خیلی کوچک دریک فضای بزرگ با عناصر بسیار بزرگ درفضایی کوچک می توانند جلوه ای متناسب ایجاد کنند . از این رو باید گفت که رسیدن به بهترین و متناسب ترین نتیجه و استفاده از مقیاس های مناسب در دکوراسیون ،تنها به صبر و تجربه کردن حالت های مختلف و متعدد از چیدمان دریک فضا نیاز دارد و اینکه این کار را تا جایی ادامه دهید که به بهترین و صحیح ترین جلوه برسید

یک فضا معمولا با خطوط متعددی تعریف می شود . فضای دو بعدی از سطوح تختی از قبیل دیوارها ، کف و سقف تشکیل می شود .اضافه کردن عمق ،فضا راسه بعدی می کند .دربرخی از فضاها خطوط علاوه بر تعریف فیزیک فضا ، می تواند تاثیرات متنوع  دیگری نیز بر فضا بگذارند .برای مثال :خطوط عمودی می توانند بر رسمیت و وقار دکوراسیون فضا بیفزایند و سقف فضا را بلندتر جلوه دهند . خطوط افقی نیز تاثیر بسیار زیادی در ایجاد آرامش و سکون در دکوراسیون هر فضا را بلندتر جلوه دهند .خطوط منحنی ، لطافت و نرمی احساس حاکم بر دکوراسیون را افزایش می دهند .قبل از خرید مبلمان برای چیدمان خانه خود به این نکته توجه کنید که به واسطه آن ،مجموعه ای از خطوط مختلف را به دکوراسیون وارد می کنید .در دکوراسیون مدرن ،اغلب از خطوط صاف و مستقیم استفاده می شود .البته گاهی نیز برای جلوگیری از تکرار بیش از حد و همچنین ایجاد جذابیت بیشتر ،خطوط منحنی را در قالب اکسسوری و دیگر  وسایل به فضا اضافه می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *