رنگ در پارتیشن اداری

دنیای رنگ آنقدر گسترده می باشد که از میان انبوه رنگ، انتخاب رنگ مناسب کار بسیار دشواری می باشد. محققان استرالیایی در بررسی هایی که انجام داده اند موفق به مشخص کردن زشت رنگ دنیا شده اند که دلیل انتخاب این عنوان برای این دسته از رنگ ها احساس می باشد وقتی با آن روبرو می شوند برروی فرد یا افراد تایر مختلفی خواهد داشت.

از جمله رنگ های دارنده این مقام می توان قهوه ای لجنی را نام برد که پرچم دار زشت ترین رنگ دنیا می باشد و دلیل آن هم به خطر حس دلمردگی و دلسردی می باشد که بوجود می اورد و اگر قصد استفاده از این رنگ در دکوراسیون اداری یا پارتیشن اداری خود دارید توصیه می شود کمی تامل نمایید چرا که استفاده از این رنگ در فضا تنها دور کردن ارباب رجوع را در پی دارد.

رنگ بعدی که در صف زشت ترین رنگ قرار دارد صورتی هلویی می باشد که برخلاف زیبایی ظاهری که به محیط می دهد و شما می توانید از آن برای دکوراسیون اداری وپارتیشن اداری استفاده نمایید اما از لحاظ روانشناسی توصیه نمی شود چرا که برروی خلق و خوی افراد تاثیر منفی داشته و پیشنهاد می شود از این رنگ استفاده نکنید.

رنگ در پارتیشن اداری

رنگ دیگر که در مقام سومی زشت رین رنگ دنیا قرار دارد نارنجی بستنی ای می باشد که این رنگ را همان طور که از اسمش پیداست در بستی ها استفاده می شود و منجر به تحریک اشتها شده و آنقدر تحریک می کند که ممکن است معده تان به خطر بیافتد و اگر از آن در ترکیب رنگ دکوراسیون اداری و یا از ام دی اف هایی با رنگ نارنجی بستنی برای پارتیشن اداری استفاده نمایید خستگی را برای چشمان و بدنتان به همراه خواهد داشت.

یکی از رنگ های پرهیجان زرد روغنی می باشد که بسیارشناخته شده هم میباشد و استفاده بیش از حد از آن تنش و اضطراب را افزایش میدهد و بعنوان زشت ترین رنگ دنیا شناخته می شود.

در طیف رنگ قرمز می توان خشخاشی را نام برد که نتیجه آن تحریک کردن خشم افراد میباشد و به هیچ عنوان برای دکوراسیون اداری یا پارتیشن اداری از این رنگ استفاده نکنید.

علاوه بر صورتی هلویی که در بالا به آن اشاره شد صورتی یخی که در بعضی مواقع به عنوان صورت خاموش شناخته می شود بدلیل حالت کدر و ماتی که دارد رنگ جذابی نبوده و در صورت ترکیب با دیگر رنگ ها می توانید دکوراسیون اداری چشم نواز و انرژی بخشی داشته باشید.

اگر به دنبال رنگی وفق العاده برای دکوراسیون اداری و همین طور فضا سازی محیط با پارتیشن اداری می باشد باید علاوه بر زیبایی به ویژگی روانشناسی آنها هم توجه داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *