نقوش هندسی در پارتیشن اداری

معناگرایی و مفهومی بودن از جمله ملاک های ذهنی برای ارزش گذار در انسان ها میباشد و با وجود دنیای مدرن، مصرف کنندگان فضایی می خواهند که برروی مراحعه کنندگان تاثیر بسیار بگذارد و در کنار آن بیشترین کاربری را برای کارمندان داشته باشد و در عین حال زیبایی هم داشته باشد. یک موسیقی خوب زمانی ایجاد می شود که نت ها به صورت کاملا خلاقانه در کنار یکدیگر قرار بگیرند و در میان آنها شعر ساخته شده از کلمات جای بگیرند و در معماری هم به همین گونه می باشد . در دکوزاسیون اداری هم روند چیدمان وسایل و قرارگیری ابزار در کنار یکدیگر باید به گونه ای باشد که کاملا مراجعه کننده را تحت تاثیر خود قرار دهد و برای ایجاد چنین محیطی می توان از برند و یا محصولی که ارائه شده است تاثیر پذیرفت و طراح فرم انتزاعی از آنچه می خواهد بوجود آورد.

نقوش هندسی در پارتیشن اداری

طراح ایده های خود را برای فضا اداری ارائه می دهد و سپس بروی پارتیشن اداری و کمدتیشن و یا دیگر ابزار و وسایل موجود در محل کار اعمال می نماید اینگونه معماری داخلی خود را نشان می دهد. یکی از ایده های جالبی که می توان برای پارتیشن اداری و فضا کار ارائه نمود استفاده از نقوش هندسی میباشد. استفاده از نقوش هندسی خاص و تکرار آن در سرتاسر طرح و یا سطح بالاتری از نگاره ها که در عین حال که بی نظم هستند، نظم خصی را بوجود می آروند را می توان استفاده نمود.

فراکتالها اشکالی میباشند که به هیچ عنوان از نظم گیروی نکرده اما با تکرار این اشکال به دنبال هم در مقایس های مختلفی از کار نظم خاصی را بوجود می آورد و دراصول معماری شما پلان و نقوش مختلف را هیچ ربطی به یکدیگر ندارند را به صورت کاملا هنرمندانه در کنار یکدیگر قرار میدهید و در این راستا از مفاهیم انتزاعی که در تصاویر و طرح ها خود را نمایان می کنند استفاده میکنید و اصولا زمانی از معمار قصد نفذ ایده خود بر طرح را دارد از منطق استفاده می کند.

استفاده از یک مدول بی نظم تکرار شونده در مقیاس های مختلف به طرح نظمی پنهان می بخشد که نه تنها از لحاظ دید بصری خسته کننده نیست بلکه جذابیتی برای مصرف کننده ایجاد می نماید.و حتی برای یکنواختی بیشتر می توان از این مدول در سقف و یا حتی در فرنیچر بهره برد و یک فضای یک دستی را ایجاد نمود که البته گاهی تکرار بیش از حد برای مخاطب خسته کننده خواهد شد اما برای جلوگیری از این اتفاق می توان بر روی قسمت ها برجسته ی فضا این گونه تاکید داشت مثل کانتر که اولین فضایی است مخاطب با آن روبرو می شود.

پارتیشن اداری،دکوراسیون اداری،سیستم بایگانی اداری،بایگانی ریلی

استفاده از این مدول به عنوان پارتیشن اداری و همسانی درب با آن ، خلاقیتی ویژه ای به فضا می بخشد ، طبق تصویر ،پارتیشن اداری تنها برای جدا سازی مورد استفاده قرار گرفته است در حالی که اگر آگوستیک بودن فضا برای کارفرما مورد نظر باشد ، می توان از شیشه ی دوجداره در مابین حفره های ایجاد شده استفاده کرد که در این صورت عایق صوت و حرارت می شود.

اما از لحاظ اجرا کردن برش های نامتعارف می توان از دستگاه سی ان سی استفاده کرد. حرکات ماشین سی‌ان‌سی، برخلاف ماشین‌های دستی، توسط برنامه کنترل می‌شود که این برنامه توسط جی کد نوشته شده که در این صورت بدون اندازه گیری توسط اپراتور برش ها انجام می گیرد که این موجب بالا رفتن سرعت و دقت بالایی در کار می شود.

استفاده از نقوش هندسی و اصول بی نظمی در دکوراسیون اداری و پارتیشن اداری به زیبا سازی فضا بسیار کمک می کند و تنها باید کمی ذوق و البته سلیقه برای در کنار هم قرار دادن نقوش داشته باشید تا به آنچه می خواهید دست پیدا نمایید.

نقوش هندسی در پارتیشن اداری و پیاده سازی سیستم بایگانی اداری ، بایگانی ریلی ، دکوراسیون اداری و پارتیشن اداری توسط شرکت پوم آرا به شما در داشتن فضایی زیبا و در عین حال اداری کمک بسیاری می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *